Przewozy do Dover

Połączenia autobusowe z Polski do Dover są realizowane przez autobusy Sindbad, Interbus, Sindbad Eurobus oraz autokary Eurolines Polska i Biacomex S.A. Tanie bilety autokarowe z Polski do Anglii można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie.

Umożliwia ona zakup biletu przez 24h/dobę a także zmianę i zwrot biletu. Dla osób, które nie znają terminu powrotu został wprowadzony bilet open, który umożliwia powrót w ciągu 6 miesięcy od dnia zakupu po wcześniejszym jego zamknięciu.

Sprzedaż i Rezerwacja. Tanie Bilety Autokarowe Polska Anglia – Dover

Szacunkowy koszt połączenia autobusem do Dover w jedną stronę wynosi około 290zł. Czas przejazdu wynosi około 15,30h. Przystankiem docelowym w Dover jest Parking przed terminalem odpraw promowych. Przewozy autokarowe do Dover są wykonywane do 3 razy w tygodniu. ich ilość jest dostosowywana do intensywności ruchu turystycznego i potrzeb pasażerów.

Przykładowe połączenia autobusowe z Polski do Anglii do Dover:

– Kędzierzyn Koźle, Głogówek, Prudnik, Nysa, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Nowa Sól, Zielona Góra, Słubice, Dover, Luton, Northampton.

– Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Dover, Luton, Northampton

– Biała Podlaska, Siedlce, Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Słubice, Dover, Luton, Northampton