Ecolines

Cała oferta biletów autokarowych przewoźnika ECOLINES dostępne jest na naszej stronie internetowej w zakładce BILETY AUTOKAROWE w wyszukiwarce EUROTICKET.

logo ecolines

Tanie bilety autobusowe Ecolines na przewozy autokarowe z Polski do Anglii i z Anglii do Polski.

Sprawdź najnowsze promocje. Sprzedaż biletów online.

Przewoźnik ECOLINES jest jednym z najbardziej doświadczonych i największych operatorów międzynarodowych przewozów osób oferującym tanie bilety autokarowe na połączenia międzynarodowe Polska Anglia i Anglia Polska.  Jego oferta to to ponad 21 krajów Europy i połączenia do około 205 miast. Swoje przodownictwo na rynku przewozów autokarowych zawdzięcza 20-to letniemu doświadczeniu w przewozach osób i zrozumieniu potrzeb najbardziej wymagających pasażerów. Przewoźnik za priorytet stawia sobie bezpieczeństwo podróży, zatrudniając tylko wykwalifikowany personel i obsługując połączenia autokarowe tylko autobusami o wysokich standardach europejskich. Na uwagę zasługuje również nowoczesny system informujący pasażerów drogą sms o godzinie odjazdu i przyjazdu autobusów. W autokarach przewoźnika dostępny jest darmowy internet a na dłuższych trasach o wygodę pasażerów dbają wykwalifikowane stewardesy. Przewoźnik poprzez swoją politykę cenową oferuje swoim pasażerom liczne zniżki i rabaty na przewozy autokarowe.

Rozkład jazdy autobusów na trasie z Polski do Anglii i z Anglii do Polski dostępny jest w wyszukiwarce biletów po wybraniu interesujących kierunków i miast. Międzynarodowe przewozy autokarowe odbywają się każdego dnia tygodnia i wybierając odpowiednie kierunki Polska/Anglia i Anglia/Polska można skorzystać z wielu zniżek i promocji.

Flota przewoźnika Ecolines składa się z ponad 200 autobusów marki NEOPLAN. Wszystkie autokary Ecolines posiadają więcej przestrzeni dla pasażera i są komfortowo wyposażone w Wi-Fi, klimatyzację, chemiczną toaletę, gniazda sieciowe o napięciu 230V a także w niektórych autokarach są wbudowane indywidualne tablety dla podróżujących. Podczas rejsów powyżej 350 km na pokładzie obecna jest stewardesa, która dba o komfort i bezpieczeństwo podróży. Na pokładzie autokarów serwowane są również zimne i gorące napoje i posiłki.

autokary ecolines

 Ogólne zasady przewozu pasażerów międzynarodowymi liniami autobusowymi Ecolines dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce PORADNIK.

Z warunkami przewozu bagażu Międzynarodowymi Liniami Ecolines można się zapoznać na naszej stroni internetowej w zakładce PORADNIK.