Przewozy do Bradford

Połączenia autobusowe z Polski do Bradford są realizowane przez autobusy Sindbad oraz autokary Interbus. Tanie bilety autokarowe z Polski do Anglii można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie.

Umożliwia ona zakup biletu przez 24h/dobę a także zmianę i zwrot biletu. Dla osób, które nie znają terminu powrotu został wprowadzony bilet open, który umożliwia powrót w ciągu 6 miesięcy od dnia zakupu po wcześniejszym jego zamknięciu.

Sprzedaż i Rezerwacja. Tanie Bilety Autokarowe Polska Anglia – Bradford

Szacunkowy koszt połączenia w jedną stronę wynosi około 499zł. Bilet w obie strony kosztuje około 680zł. Czas przejazdu wynosi około 31,20h. Przystankiem docelowym w Bradford jest Polish Club, Shearbridge Road. Połączenia autokarowe do Bradford są wykonywane do 3 razy w tygodniu. ich ilość jest dostosowywana do intensywności ruchu turystycznego i potrzeb pasażerów.

Przykładowe połączenia autobusowe do Bradford:

– Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Luton, Leicester, Nottingham, Sheffield, Doncaster, Leeds, Bradford.

– Kędzierzyn Koźle, Głogówek, Prudnik, Nysa, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Nowa Sól, Zielona Góra, Słubice, Luton, Leicester, Nottingham, Sheffield, Doncaster, Leeds, Bradford.