BILET Voyager KROK PO KROKU

Linie autokarowe Sindbad, Sindbad Interbus i Polonia Transport oferują tanie bilety autokarowe na przewozy autobusowe z Polski do Anglii i z Anglii do Polski.

Wszystkie tanie bilety autokarowe dostępne są na naszej stronie w wyszukiwarce biletów autobusowych w zakładce BILETY AUTOKAROWE.

Pierwszym krokiem przy zakupie taniego biletu na przewozy autokarowe jest wybranie interesujących nas kierunków, czy jest to podróż z Polski do Anglii czy z Anglii do Polski lub w obie strony a także wybranie liczby podróżujących pasażerów.

wysz krok1

Po wybraniu wszystkich opcji wciskamy przycisk „dalej

Drugim krokiem przy zakupie tanich biletów na podróż autokarową z Polski do Anglii jest wybranie interesujących nas miast z których i do których realizowane są przewozy autokarowe a także pasującej nam daty wyjazdu.

wysz krok drugi

Po zaznaczeniu i wybraniu interesujących nas opcji wciskamy przycisk „dalej„. W każdym momencie możemy rozpocząć wyszukiwanie od początku.

Trzecim krokiem przy zakupie taniego biletu autobusowego jest wybranie odpowiedniego przewoźnika i dokładnej daty podróży. Klikając na napis „rozkład„, można zapoznać się z przebiegiem trasy z miasta wyjazdu do miasta docelowego.

wysz krok3

Po dokonaniu wyboru klikamy na przycisk „dalej„.

Czwartym krokiem przy dokonywaniu rezerwacji biletu autokarowego jest uzupełnienie danych osobowych takich jak imię i nazwisko, adres, data urodzenia, email, i telefon.

Przed kontynuowaniem zakupu biletu autokarowego prosimy o sprawdzenie poprawności danych a w szczególności adresu email!

W tym kroku możemy również wybrać rodzaj zniżki, jeżeli taka nam przysługuje. Szczegółowe informacje o zniżkach a także o ilości przysługującego nam bagażu, można znaleźć w regulaminie przewozów dostępnym na dole wyszukiwarki.

wysz krok4

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól naciskamy przycisk „akceptacja„.

Piątym krokiem przy zakupie biletu autokarowego na połączenie Polska Anglia jest wybranie waluty w jakiej chcemy dokonać płatności. W każdym momencie można sprawdzić poprawność wprowadzenia danych gdyż są one widoczne w wyszukiwarce.

wysz krok5

Po wybraniu waluty płatności naciskamy przycisk „KUP BILET” i zostajemy przekierowani do następnego kroku.

Szóstym krokiem przy zakupie biletu autokarowego jest wybranie sposobu płatności. Do wyboru mamy płatność kartą, przelewem automatycznym lub przelewem ręcznym.

W górnej części wyszukiwarki znajduje się nasz nr rezerwacji a także kwota za jaką kupiliśmy bilet autobusowy.

wysz krok6

Po wybraniu interesującej nas formy płatności zostaniemy przeniesieni na stronę naszego banku lub na stronę z płatnościami kartą.

Po zakończeniu całego procesu otrzymujemy na adres email potwierdzenie dokonania zakupu biletu i bilet w formie elektronicznej.