BILET EuroTicket KROK PO KROKU

Międzynarodowe Linie Autokarowe Agat, PKS Warmia, Ecolines, Eurobus Eurolines i Biacomex, oferują tanie bilety autobusowe na połączenia autokarowe z Polska-Anglia i Anglia-Polska.

Wszystkie Tanie Bilety Autobusowe Polska/Anglia i Anglia/Polska dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce BILETY AUTOKAROWE.

Pierwszym krokiem przy zakupie taniego biletu na przewozy autokarowe jest wybranie interesujących nas kierunków, czy jest to podróż z Polski do Anglii czy z Anglii do Polski lub w obie strony.

euro 1

Po wybraniu wszystkich opcji wciskamy przycisk „dalej

Drugim krokiem przy zakupie tanich biletów na podróż autokarową z Polski do Anglii jest wybranie interesujących nas miast z których i do których realizowane są przewozy autokarowe, wybranie typu biletu a także pasującej nam daty wyjazdu oraz ilości pasażerów.

euro22

Po zaznaczeniu i wybraniu interesujących nas opcji wciskamy przycisk „dalej„. W każdym momencie możemy rozpocząć wyszukiwanie od początku.

Trzecim krokiem przy zakupie taniego biletu autobusowego jest wybranie odpowiedniego przewoźnika i dokładnej daty podróży. Klikając na napis „pokaż rozkład„, można zapoznać się z przebiegiem trasy z miasta wyjazdu do miasta docelowego.

euro33

Po dokonaniu wyboru klikamy na przycisk „dalej„.

Czwartym krokiem przy dokonywaniu rezerwacji biletu autokarowego jest uzupełnienie danych osobowych takich jak imię i nazwisko, adres, data urodzenia, email, i telefon.

Przed kontynuowaniem zakupu biletu autokarowego prosimy o sprawdzenie poprawności danych a w szczególności adresu email!

W tym kroku możemy również wybrać rodzaj zniżki, jeżeli taka nam przysługuje. Szczegółowe informacje o zniżkach a także o ilości przysługującego nam bagażu, można znaleźć w regulaminie przewozów dostępnym na dole wyszukiwarki.

euro44

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól naciskamy przycisk „dalej„.

Piątym krokiem przy zakupie biletu autokarowego na połączenie Polska Anglia jest wybranie sposobu dokonania płatności. W każdym momencie można sprawdzić poprawność wprowadzenia danych gdyż są one widoczne w wyszukiwarce.

euro55

Po wybraniu żądanej opcji zapłaty wciskamy przycisk „dalej„.

Szóstym krokiem przy zakupie biletu autokarowego na połączenie Polska Anglia jest sprawdzenie poprawności wprowadzonych danych i ewentualna ich korekta.

euro6

Po sprawdzeniu danych klikamy przycisk „dalej„.

Siódmym krokiem przy zakupie biletu autokarowego na połączenie Polska Anglia jest sprawdzenie potwierdzenia dokonanej rezerwacji.

euro7

Następnie wciskamy przycisk „dalej„.

Ósmym krokiem przy zakupie biletu autokarowego na połączenie Polska Anglia jest wciśnięcie przycisku „płacę” i przejście na stronę płatności.

euro8

Po zakończeniu całego procesu otrzymujemy na adres email potwierdzenie dokonania zakupu biletu i bilet w formie elektronicznej.